diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Internetový obchůdek pro předčasně narozené dětičky

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Stránky www.drobci.cz jsme vám již jednou s nadšením představovali. S nadšením proto, že jsou to stránky s obchůdkem zaměřeným tím správným směrem, na předčasně narozené dětičky. Založila je také osoba na výsost povolaná, která má za sebou desetiletou zkušenost jako zdravotní sestřička na neonatologické JIP.

Na jejích stránkách jsou k nalezení nejen samostatně úžasné výrobky jakým je například polohovací pomůcka Prone Plus střední (1350-2250g), která nedonošeným miminkům uleví  při dýchání a správně provzdušní jejich nedozrálé plíce, ale Markéta Křížková vám vytvoří balíček pro vašeho nedonošeného mrňouska přesně na míru. Stačí, když jí nahlásíte, v jakém týdnu je miminko narozené, a o více se už nemusíte starat. Můžete si být jisti, že provozovatelka webu drobci.cz vás vybaví vším, co váš drobeček potřebuje. 

Rodiče extrémně nedonošených dětiček jistě ocení, že jsou na těchto stránkách k dostání vlastně nejmenší plínečky na trhu Wee Pee, které pro takto malinké dětičky budou jistě mnohem komfortnější, než běžná plínka, a o kterých řada rodičů předčasně narozených dětiček nemá ani tušení, že existují.

Radost svému drobečkovi můžete ale udělat i pořízením roztomilého mazlíka/přítulka do inkubátoru, který je tvořen kouskem látky s hlavičkou ovečky, zajíčka, ježečka, sloníka či několika dalších zvířátek. Každý rodič se totiž jistě těší na to, až bude mít jeho mrňousek u sebe hračku právě od něj.

Na stránkách Markéty Křížkové naleznete také dobrůtku pro většinu miminek nepostradatelnou, ovšem ve velikostech pro nedonošená miminka ne příliš rozšířenou – dudlíky WEE SOOTHIE nebo WEE THUMBIE, které velikostí předčasně narozeným kulíškům naprosto odpovídají.

Zkrátka naleznete zde nejen co je třeba, ale i to co potěší!

 

Přečtěte si také:

  • Bylinkové opojení pro maminkyBylinkové opojení pro maminky Co říkáte zkusit bylinkovou koupel, bylinkový čaj nebo voňavý polštářek plný bylinek? Na sladký spánek  přidejte do vany heřmánek, ten má velkou uklidňující sílu. Do čaje meduňku, […]
  • Pojď si hrát Pojď si hrát Některé maminky si myslí, že je miminko na hraní moc malé. Pobavit se lze ale i s novorozencem. Samozřejmě nepůjde např. o hru "Člověče, nezlob se", ale přesto může matka a dítě již spolu […]
  • JindřichJindřich Svátek: 15.červenec Domácí podoby: Jindra, Jindříšek, Jindrouš Původ: německý Význam: pán, vládce domu Líbí se Vám toto jméno?
  • Průvodce výživou děťátka I. – KojeníPrůvodce výživou děťátka I. – Kojení Kojení je to nejlepší, co svému dítěti můžete dát. Mateřské mléko obsahuje nejen všechny potřebné živiny, ale i protilátky proti různým nemocem – ne nadarmo se říká, že čím déle své dítě […]
  • NatanaelNatanael Svátek: 24.srpen Domácí podoby: Natouš, Natek, Naty, Nilek Původ: hebrejský Význam: Bůh dal, Bohem daný Líbí se Vám toto jméno?
  • 37. týden těhotenství37. týden těhotenství V 37. týdnu těhotenství měří plod asi 49 cm a váží kolem 3,0 kg. Některá miminka již mají vlásky dlouhé až kolem 2-4 cm. Dále mají vyvinuté i obočí, obličej se pěkně zaobluje, dítě má na […]

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.