diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Internetový obchůdek pro předčasně narozené dětičky

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Stránky www.drobci.cz jsme vám již jednou s nadšením představovali. S nadšením proto, že jsou to stránky s obchůdkem zaměřeným tím správným směrem, na předčasně narozené dětičky. Založila je také osoba na výsost povolaná, která má za sebou desetiletou zkušenost jako zdravotní sestřička na neonatologické JIP.

Na jejích stránkách jsou k nalezení nejen samostatně úžasné výrobky jakým je například polohovací pomůcka Prone Plus střední (1350-2250g), která nedonošeným miminkům uleví  při dýchání a správně provzdušní jejich nedozrálé plíce, ale Markéta Křížková vám vytvoří balíček pro vašeho nedonošeného mrňouska přesně na míru. Stačí, když jí nahlásíte, v jakém týdnu je miminko narozené, a o více se už nemusíte starat. Můžete si být jisti, že provozovatelka webu drobci.cz vás vybaví vším, co váš drobeček potřebuje. 

Rodiče extrémně nedonošených dětiček jistě ocení, že jsou na těchto stránkách k dostání vlastně nejmenší plínečky na trhu Wee Pee, které pro takto malinké dětičky budou jistě mnohem komfortnější, než běžná plínka, a o kterých řada rodičů předčasně narozených dětiček nemá ani tušení, že existují.

Radost svému drobečkovi můžete ale udělat i pořízením roztomilého mazlíka/přítulka do inkubátoru, který je tvořen kouskem látky s hlavičkou ovečky, zajíčka, ježečka, sloníka či několika dalších zvířátek. Každý rodič se totiž jistě těší na to, až bude mít jeho mrňousek u sebe hračku právě od něj.

Na stránkách Markéty Křížkové naleznete také dobrůtku pro většinu miminek nepostradatelnou, ovšem ve velikostech pro nedonošená miminka ne příliš rozšířenou – dudlíky WEE SOOTHIE nebo WEE THUMBIE, které velikostí předčasně narozeným kulíškům naprosto odpovídají.

Zkrátka naleznete zde nejen co je třeba, ale i to co potěší!

 

Přečtěte si také:

  • Krevní skupinyKrevní skupiny Dědičný přenos podmiňují geny. Dítě dostane od každého rodiče jeden gen, tedy od obou rodičů má dva geny (1 mateřský a 1 otcovský). Jejich spojení vzniká nový genotyp, ten může být shodný […]
  • Hygiena a krása – 1.díl: Stres Hygiena a krása – 1.díl: Stres Váš organismus otevřel dveře dalšímu životu, a tím se spustila celá řada změn, na které se musíte důkladně připravit.  Vaše schránka funguje jako ochranný obal, jenž chrání miminko před […]
  • KarmelaKarmela Svátek: 16.červenec Domácí podoby: Kara, Karma, Karmelka, Karmuška, Karmel Původ: hebrejský Význam: zahrada, vinohrad Líbí se Vám toto jméno?
  • MartaMarta Svátek: 29.červenec Domácí podoby: Martička, Martina, Marti, Martinka, Martuška Původ: aramejský (biblické jméno) Význam: paní domu, hospodyně; pečlivá Líbí se Vám toto […]
  • Kornelia, KornélieKornelia, Kornélie Svátek: 16.září Domácí podoby: Kornelka, Kora, Nely, Nela Původ: latinský Význam: roh; pevný, vytrvalý Líbí se Vám toto jméno?
  • Poznávám svět – Moje první knížkaPoznávám svět – Moje první knížka S knihou plnou obrázků naučíte svoje děti rychle rozpoznávat a pojmenovávat věci doma i venku. Okolní svět se stane předmětem jejich zájmu a učení nových slov pro ně bude hrou. […]

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.