Posted on

Stránky www.drobci.cz jsme vám již jednou s nadšením představovali. S nadšením proto, že jsou to stránky s obchůdkem zaměřeným tím správným směrem, na předčasně narozené dětičky. Založila je také osoba na výsost povolaná, která má za sebou desetiletou zkušenost jako zdravotní sestřička na neonatologické JIP.

Na jejích stránkách jsou k nalezení nejen samostatně úžasné výrobky jakým je například polohovací pomůcka Prone Plus střední (1350-2250g), která nedonošeným miminkům uleví  při dýchání a správně provzdušní jejich nedozrálé plíce, ale Markéta Křížková vám vytvoří balíček pro vašeho nedonošeného mrňouska přesně na míru. Stačí, když jí nahlásíte, v jakém týdnu je miminko narozené, a o více se už nemusíte starat. Můžete si být jisti, že provozovatelka webu drobci.cz vás vybaví vším, co váš drobeček potřebuje. 

Rodiče extrémně nedonošených dětiček jistě ocení, že jsou na těchto stránkách k dostání vlastně nejmenší plínečky na trhu Wee Pee, které pro takto malinké dětičky budou jistě mnohem komfortnější, než běžná plínka, a o kterých řada rodičů předčasně narozených dětiček nemá ani tušení, že existují.

Radost svému drobečkovi můžete ale udělat i pořízením roztomilého mazlíka/přítulka do inkubátoru, který je tvořen kouskem látky s hlavičkou ovečky, zajíčka, ježečka, sloníka či několika dalších zvířátek. Každý rodič se totiž jistě těší na to, až bude mít jeho mrňousek u sebe hračku právě od něj.

Na stránkách Markéty Křížkové naleznete také dobrůtku pro většinu miminek nepostradatelnou, ovšem ve velikostech pro nedonošená miminka ne příliš rozšířenou – dudlíky WEE SOOTHIE nebo WEE THUMBIE, které velikostí předčasně narozeným kulíškům naprosto odpovídají.

Zkrátka naleznete zde nejen co je třeba, ale i to co potěší!

 

Leave a Reply