Posted on

Jestli si lámete hlavu, co svému miminku pořídit, nebo zda právě váš lezoucí drobeček by si hrál s hračkami, které doma ještě nemáte? Navštivte třeba některou svou kamarádku s dítětem nebo se běžte podívat do některého hracího centra v obchodním domě, kde si vyzkoušíte jiné věci a hračky.

Od středy do soboty měla reklamní akci prodejní síť prodejen hraček Puntanela. V Praze, v obchodním centru ve Štěrboholích před prodejnou Puntanela Baby se konal Baby festival, kde byla dvě hrací stanoviště pro děti. Vaše ratolesti si mohly vyzkoušet různé hračky, převážně kostičky z lega, autíčka, nebo houpacího koně a nastávající maminky si mohly nakoupit něco do výbavičky. Zpestřením byla tombola, kde se losovalo o 45 krásných cen. Akce nebyla špatná, hlavně pro našeho Pepíčka, který spustil v hrozný jekot, když jsem mu řekla, že už musíme jít. “Tak ho ještě nechte, ať si hraje” slyším nad sebou slova asistenky. Zůstaly jsme o půl hodiny déle, než jsem plánovala. Holt, srdce by muselo změknout asi každý mamince, když by viděla, jak je její zlatíčko spokojené.

Podobné akce se budou určitě opakovat a vy se můžete inspirovat. Například už nyní, na konci září se koná veletrh potřeb pro děti FOR BABIES v Praze-Letňanech, kde budou kromě prodejního sortimentu také uváděny novinky ze světa kojeneckých potřeb, odborný doprovodný program, a určitě možnost vyzkoušet si různé hračky. Vaše miminka a batolátka se ocitnout v ráji.

Leave a Reply