Posted on

Každá žena se chce v těhotenství líbit. Pečovat o své tělo patří k základním denním činnostem, a vypovídá to o našem přístupu k hygieně. Správnou péčí o pleť a pokožku ovlivňujeme naši vnitřní rovnováhu, náš zdravotní stav, ale i zdraví nenarozeného miminka. Proto je třeba kosmetiku pečlivě vybírat. Nevíte, jakou kosmetiku zvolit? Potřebujete poradit? Navštivte internetový obchod s přírodní kosmetikou http://www.novakosmetika.cz.

Najdete zde přehledně řazené rubriky podle značek i kategorií. Stačí si jen vybrat. Vedle péče o základní i neobvyklé typy pleti nabízíme kosmetiku s účinky proti projevům stárnutí nebo výrobky pro péči o dětskou pokožku citlivou na hodnotu pH. Všechny nabízené produkty jsou 100% přírodní, šetrné ke zdraví Vašeho těla a ohleduplné k životnímu prostředí.

Máte potíže s kojením? Vyzkoušejte např. přírodní olej na masáž prsů WELEDA. Jemné masáže tímto olejem podporují prokrvení tkáně a prohřátí a změknutí prsu. Základem je mandlový olej s přírodními eterickými oleji z fenyklu a kmínu, které se tradičně užívají k péči o mléčnou žlázu těhotných a kojících žen. Používá se od 38. týdne těhotenství, několikrát denně se jemně vmasíruje do kůže prsu.

Dalším z problémů, které může trápit ženy v šestinedělí je obtížné hojení hráze po nástřihu či porodních poraněních. Vyzkoušejte Nobilis hojící gel na hojení hráze Mithra. Chladivé účinky gelu spolu s obsaženými éterickými oleji jej činí velmi účinným pomocníkem v poporodním období. Gel působí analgeticky, antisepticky a adstringentně. Opůsobí též preventivně proti infekci a zánětům.

Leave a Reply