diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Přání k narození chlapečka – 1. část

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Ať chlapeček všeho dost má v životě pro radost. Zdraví, štěstí, veselosti – jak v dětství, tak v dospělosti. Rodičům ať radost dělá, budoucnost ho čeká skvělá. Celý život bez nesnází, ať ho úspěch doprovází. Srdečně blahopřejeme!

Ať Vám Váš chlapeček přinese mnoho radosti a šťastných chvil, ať je zdravý a roste jako z vody!

Blahopřejeme Vám k narození Vašeho krásného chlapečka. Ať životem ho provází radost, štěstí, zdraví a plná náruč lásky.

Blahopřejeme Vám k narození Vašeho syna. Přejeme Vám, aby přinesl do Vaší rodiny hodně lásky, smíchu a něhy. Ať s ním prožíváte mnoho radosti a šťastných chvil. Ať je zdravý a roste jako z vody! Ať je pro Vás tím největším pokladem na světě!

Copak se to dneska stalo? To se mimčo narodilo. Je to malý uzlíček, říkají mu (jméno chlapečka). Posíláme zprávičku, ať se směje trošičku. Ať se směje na ten svět, vždyť je krásný jako květ. Maminko a tatínku, blahopřejeme k narození Vašeho mrňouska.

Gratuluji maminko, že máš zdravé miminko. Zavolejte tatínka, že má v rodě klučínka. Řekněte to všem, pochlubte se svým děťátkem. Zdraví ať má dost a v životě žádnou pochybnost. Štěstí, zdraví přeji i Vám, neb na Vás právě vzpomínám.

Chlapeček se usmívá, v kočárku se houpe, ať má život radostný a ve štěstí se koupe! Mnoho krásných společných chvil přeje… 

Jé, ten je krásný! Ach, ten je roztomilý! Tak už se vám narodil klučina. Přejeme mu pevné zdraví a krásný dlouhý život. Ať nepozná, co je bolest a žije jenom v lásce. Ať má šťastné dětství a ještě šťastnější dospělost. Ať mu svět leží u nohou.

Je to bezva novina, že narodil se klučina. Přejeme mu štěstí, zdraví, ať ho život hodně baví. Pozvedáme sklenku vínka – na maminku, na tatínka!

Malý chlapeček potřebuje spoustu maličkostí: Nejlepší věc hned po mámě. Věrný kamarád plyšák. Velký pomocník při pánských pracích. Prima věc, která utiší každý pláč. Hudební nástroj, aby mohl předvést svůj talent. A pro malého cestovatele na neposedné nožičky dvě malé botičky. Ale nejdůležitější ze všeho je pro něho Vaše láska! Přejeme mnoho nádherných chvilek s Vaším synem.

Na chvíli zastavil se čas a všechny zvony oněměly, a pak jsi přišel mezi nás, s tvářičkou trochu krabatou, s pěstičkou směšně zaťatou, a všechny zvony se zas rozezněly.

Narodil se chlapeček, je to krásný drobeček. A jaká má krásná očka, nemohla jsem se ho dočkat. A ta jeho maminka, usměvavá květinka. Tak už z nemocnice domů, čekají všichni s tatínkem. Nebude už doma nuda, zvládnete vše i s miminkem.

Foto: Silvie Valoušková, http://www.silvievalouskova.cz

 

Přečtěte si také:

  • KláraKlára Svátek: 12.srpen Domácí podoby: Klárka, Kláruška, Klárinka, Klarisa, Klaruše, Lara Původ: latinský Význam: jasná; světlá; slavná Líbí se Vám toto jméno?
  • PŘEHLÍDKA SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ (nejen) PRO MAMINKYPŘEHLÍDKA SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ (nejen) PRO MAMINKY S NÁZVEM ODSKOČIT SI OD KOČÁRKU JE ZKRÁTKA OBČAS FAJN... • V neděli 9. 6. 2013 od 15h • V pražské Stromovce u restaurace Šlechtovka • JSME NADŠENÉ, neboť budeme mít tu čest […]
  • Vaříme pro dětiVaříme pro děti Přinášíme vám velký výběr receptů a rad, jak stravovat své dítě během prvních let jeho života. V prvním půlroce života dítěte je kladen důraz na význam kojení a od 6 měsíců života dítěte […]
  • Těhotenský kalendář 21. týden Těhotenský kalendář 21. týden Vaše miminko Připomeňte si, co se stalo minulý týden ve vývoji vašeho miminka. Tlukot srdíčka. "Co je to za zvuk, který připomíná cválající koně?" Každý den je srdeční činnost vašeho […]
  • Kojení – to nejlepší pro miminko – přednáškaKojení – to nejlepší pro miminko – přednáška 20. 4. 2012, 14.00–16.00 hod., Brána k dětem, Josefská 1, Brno-střed. Přednáška porodní asistentky. Zdroj: www.familypoint.cz
  • Soutěž o ceny – knihy “Kdopak to tu kope?”Soutěž o ceny – knihy “Kdopak to tu kope?” Termín trvání soutěže: do 20.11.2011 Partner soutěže: Nakladatelství XYZ Soutěžit můžete až do 20. listopadu, výhercem se stane ten, kdo zodpoví správně všechny otázky a pak bude […]

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.