Posted on

Nejkrásnější ze všech dárků vkládá život do kočárku. Ať vám roste jako z vody a je z ní holka do nepohody. Ať je veselá a zdravá a Vám jenom radost dává. Máte to nejhezčí na světě, není nic hezčího než úsměv dítěte.

Posílám Vám tuto zprávu ve chvíli, kdy sladce spinká, má se k světu, bude papat, naše malá konvalinka!

Před chvilkou přišla zprávička, že přišla na svět holčička. Maminka je celá šťastná, tatínek ji oplakává. Přejeme Vám, rodinko, jenom zdravé miminko. Štěstí, lásku, tu jí dáte, před špatnostmi uchráníte. Držíme Vám pěstičky, Vaše známé, hodné sudičky. Hodně štěstí!

Přijmi naše blahopřání, radost máme velikou, že už všechno máš za sebou a jsi šťastnou maminkou. Maličké pak štěstí, zdraví posíláme do vínku, aby rostla k radosti pro tatínka a maminku.

Přišla na svět holčička, co má krásná očička. Vypadá jak maminka -to když byla malinká. Přejeme Vám hodně zdraví,
vzácný poklad, jak se praví. Život plný štěstíčka, ať je šťastná kočička. Jen to nej přejí…

Tak ji tu máte, princeznu. Přejeme jí dlouhý a šťastný život. Ať je zdraví jejím nerozlučným společníkem, všechny její sny se stanou skutečností. Zdravíme tě, maličká!

To je skvělá zprávička, že na svět přišla holčička. Malá očka, jemné vlásky, je důkazem Vaší lásky. Milý taťko, maminko, máte krásné miminko. Ať má život šťastný a dlouhý, ať naplní si všechny touhy. Mnoho štěstí, lásky a zdraví Vám všem přeje…

Z porodnice přišla zpráva, že na světě je holka krásná. Přejeme jí štěstíčko, ať zlobí jen maličko. Přejí…

Leave a Reply