Posted on

Ať děťátku sudičky jen vše dobré dají, ať pro něho hodně lásky, zdraví, štěstí mají.

Ať Vám Vaše děťátko přinese hodně lásky, smíchu a něhy, ať prozáří každý den štěstím a radostí.

Blahopřejeme Vám k narození Vašeho potomka.  Ať Vám Váš potomek přinese mnoho radosti a šťastných chvil, ať je zdravý a roste jako z vody!

Co může být hezčího na světě než úsměv Vašeho dítěte. Lásku svou mu dejte, na nic se ho neptejte. Určitě pomoc bude chtít, když bude nějaký problém mít. Někdy holčička a jindy kluk, nesmíme udělat velký hluk. Protože v postýlce tiše spí, uzlíček malý nádherný. Tak Ti přeji, maminko, ať máš zdravé miminko.

Co to slyším? Co to brečí? Co to jenom může být? Myslel jsem, že jsou to jen řeči, že budete dítě mít. Měsíc sem, měsíc tam, jak voda to ubíhá, před očima nemluvně mám, co nevidět už pobíhá. Ať je zdravé, ať je krásné, všichni na něj chválu pějí, ať užijete si ty chvíle vzácné, to k narození děťátka Vám přeji.

Děťátko se přes polibky dostalo až do kolíbky. Krásné oči, krásné vlásky narozené z velké lásky. Ať ta láska je vždy stálá, plná štěstí, neskonalá… Všechno nejlepší Vaší dcerušce, moc zdravíčka a štěstíčka přejí…

Do botníku přibudou teď navíc botičky, na stůl jedna lžíce, do pokoje postýlka a do všech srdcí mnoho radosti. Ať je Váš dům plný lásky!

Dobří rodiče dávají svým dětem kořeny a křídla. Kořeny proto, aby věděly, kde jsou doma, a křídla proto, aby mohly odletět a vyzkoušet si to, co se naučily.

Gratulujem maminko, že máš zdravé miminko. Ať v něm zdraví stále plane, nemoci se nedostane. Celý život kvete jen a splní se mu každy sen.

 

 

 

 

 

Leave a Reply