diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Přání k narození miminka – “neutrální” – 1. část

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Ať děťátku sudičky jen vše dobré dají, ať pro něho hodně lásky, zdraví, štěstí mají.

Ať Vám Vaše děťátko přinese hodně lásky, smíchu a něhy, ať prozáří každý den štěstím a radostí.

Blahopřejeme Vám k narození Vašeho potomka.  Ať Vám Váš potomek přinese mnoho radosti a šťastných chvil, ať je zdravý a roste jako z vody!

Co může být hezčího na světě než úsměv Vašeho dítěte. Lásku svou mu dejte, na nic se ho neptejte. Určitě pomoc bude chtít, když bude nějaký problém mít. Někdy holčička a jindy kluk, nesmíme udělat velký hluk. Protože v postýlce tiše spí, uzlíček malý nádherný. Tak Ti přeji, maminko, ať máš zdravé miminko.

Co to slyším? Co to brečí? Co to jenom může být? Myslel jsem, že jsou to jen řeči, že budete dítě mít. Měsíc sem, měsíc tam, jak voda to ubíhá, před očima nemluvně mám, co nevidět už pobíhá. Ať je zdravé, ať je krásné, všichni na něj chválu pějí, ať užijete si ty chvíle vzácné, to k narození děťátka Vám přeji.

Děťátko se přes polibky dostalo až do kolíbky. Krásné oči, krásné vlásky narozené z velké lásky. Ať ta láska je vždy stálá, plná štěstí, neskonalá… Všechno nejlepší Vaší dcerušce, moc zdravíčka a štěstíčka přejí…

Do botníku přibudou teď navíc botičky, na stůl jedna lžíce, do pokoje postýlka a do všech srdcí mnoho radosti. Ať je Váš dům plný lásky!

Dobří rodiče dávají svým dětem kořeny a křídla. Kořeny proto, aby věděly, kde jsou doma, a křídla proto, aby mohly odletět a vyzkoušet si to, co se naučily.

Gratulujem maminko, že máš zdravé miminko. Ať v něm zdraví stále plane, nemoci se nedostane. Celý život kvete jen a splní se mu každy sen.

 

 

 

 

 

Přečtěte si také:

  • Eduard, EdvardEduard, Edvard Svátek: 18.březen Domácí podoby: Eda, Edy, Edík, Edan, Edáček Původ: anglický Význam: mocný, bohatý strážce, ochránce, strážce majetku, štěstí Líbí se Vám toto […]
  • Dárkové poukazy na kurz první pomoci KIDs pro širokou veřejnost Dárkové poukazy na kurz první pomoci KIDs pro širokou veřejnost Kurz první pomoci pro kojence a děti v hodnotě 550 Kč za cenu 350 Kč, sleva 36% U všech termínů je na výběr buď dopolední, nebo odpolední kurz (9,00 - 12,30 hodin nebo 13,30 - 17,00 […]
  • S kočárkem městskou hromadnou dopravou v PrazeS kočárkem městskou hromadnou dopravou v Praze S kočárkem autobusem, tramvají nebo metrem cestuje určitě skoro každá maminka v Praze. Jak má správně fungovat doprava s kočárkem pražskou hromadnou dopravou? Jízda autobusem a […]
  • RenatRenat Svátek: 28.listopad Domácí podoby: René, Renek, Renda, Renátek Původ: latinský Význam: znovuzrozený, obrozený Líbí se Vám toto jméno?
  • VladislavaVladislava Svátek: 18.leden Domácí podoby: Vlaďka, Vladěnka, Vladuška, Slávka Původ: slovanský Význam: slavná vládou; slavící vládu Líbí se Vám toto jméno?
  • Hračky?Hračky? Začíná v třetím měsíci o ně jevit zájem. Jsou důležitými pomůckami pro cvičení svalstva a pro duševní vývoj. Dítě začíná šahat po věcech, které vidí. Dáme mu vhodné hračky. Hračka nemá […]

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.