diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.

Vánoční dárky

MojeBříško.cz – těhotenství, porod, péče o dítě | Magazín o těhotenství, mateřství

Ježíšek nám za chvilku zaklepe na dveře a musíme se tedy připravit. Jak vánoční dárky vybírat vám poradíme právě zde. Poradíme Vám jak vybrat romantické vánoční dárky pro ženy, ale také romantické dárky pro muže. Úkol to snadný není, ale s naší pomocí Vám to snad půjde lépe.

Romantické vánoční dárky pro ženy

Ukažte mi ženu, která by pod stromečkem neočekávala romantické vánoční dárky. Taková myslím snad ani neexistuje a přitom mnohdy takové dárky pod stromečkem chybí. Že za sebou máte několik let manželství a vyčerpal jste všechny nápady? Tak to chce nový impulz. Inspiraci, kterou nejsnáze naleznete na internetu. Zkuste některý z internetech obchodů, které nabízejí netradiční dárky pro ženy či romantické zážitky. Určitě tam naleznete i romantické originální vánoční dárky pro ženy, o kterých jste ani netušil, že existují. Nezapomínejte, že právě na tyto vánoční dárky vaše žena čeká. A že jste s partnerkou krátce? O důvod víc, proč navodit na Vánoce romantickou atmosféru. Právě v počátcích vztahu je romantika nejdůležitější a originální romantické vánoční dárky pro ženy vám k takové atmosféře pomohou. Časem je ve vztahu romantiky stále méně a méně. O to důležitější úkol je stále vztah v romantickém obláčku udržovat. Romantické vánoční dárky jsou jedním z nejúčinnějších nástrojů, aby Vám romantika ze vztahu nevyprchala. A jestli má ráda adrenalin, okořeňte romantický pobyt adrenalinovými zážitky.

Romantické vánoční dárky pro muže

Tváří se jako tvrďák a romantické dárky ho nezajímají? Omyl, za maskou tvrďáka je každý chlap romantik, jen to musíte vzít za správný konec a budete se divit, jak romatický muž je právě ten Váš. Zcela jistě zabodujete s romantickými vánočními dárky pro muže typu relaxačních pobytů. Společné masáže a procedury dodají vztahu mnohdy vyhaslou romantiku. Nejlépe uděláte, pokud součástí takového pobytu bude i jeho oblíbený sport. Pak bodujete na 100 % a úspěch máte zaručený. Zážitkové dárky patří obecně mezi nejromantičtější vánoční dárky a když bude zážitek okořeněn adrenalinem, sklidíte jistě úspěch.

Originální vánoční dárky

S romantikou jde ruku v ruce originalita. Co by to bylo za dárek, kdyby nebyl originální. Klasickými vánočními dárky díru do světa neuděláte. Inspirujte se na internetu. Mnoho firem nabízí originální zážitkové dárky jako adrenalinové zážitky nebo romantické zážitkové dárky. K tomu mu kupte nějakou legrační drobnůstku, kterých najdete nepřeberné množství až si ani nebudete umět vybrat. A především to musí být netušené překvapení. O vašem vánočním dárku nesmí předem nic vědět. Jedině tak ji vánoční dárky překvapí při rozbalování pod vánočním stromečkem.

Přečtěte si také:

  • Vanesa, VanessaVanesa, Vanessa Svátek: 24.květen Domácí podoby: Vaneska, Vanuška, Vanka Původ: anglický Význam: uměle vytvořené spisovatelem Jonathanem Swiftem; také označení druhu motýla Líbí se Vám toto […]
  • Výživová doporučení kojícím maminkám pro navýšení tělesné hmostnostiVýživová doporučení kojícím maminkám pro navýšení tělesné hmostnosti I když se Vám to bude zdát zvláštní v době, kdy většina žen v těhotenství přibere hodně kilogramů a po porodu se je snaží shodit. Existuje ale skupina žen, které přiberou v těhotenství […]
  • Kam jede autíčko – knížka pro dětiKam jede autíčko – knížka pro děti Autíčko jede městem, krajinou podél statků, luk a vesniček. Projíždí lesními cestami plnými zatáček a cesta ho zavede až k pobřeží. Projeďte s autíčkem celou cestu stranu po straně celou […]
  • KyraKyra Svátek: 28.únor Domácí podoby: ? Původ: řecký Význam: slovo '“kyrios“, znamená paní, vládkyně. Líbí se Vám toto jméno?
  • GinaGina Svátek: 7.září Domácí podoby: Ginka, Ginuška, Ginečka Původ: latinský Význam: zkrácenina jmen Regina (královna) a Georgina (Jiřina) Líbí se Vám toto jméno?
  • Vývoj ploduVývoj plodu Koncem embryonálního období je ukončena organogeneze a zevní podoba plodu, embryo přechází v plod a nastupuje období fetálního vývoje. V průběhu následujících 7. měsíců bude plod […]

Leave a Reply

diskuzní fórum   Vytvořte si vlastní diskusní fórum, poradnu nebo skupinu, ... pro vás a vaše kamarádky.