Posted on

Narodila se ve vašem okolí někomu  holčička? Chcete jim popřát a hledáte originální přáníčko? Zde je několik nápadů.

Ať je Vaše holčička krásná jako růžička,  ať Vám štěstím jenom kvete, láskou na ní nešetřete.

Ať Vám Vaše holčička přinese mnoho radosti a šťastných chvil, ať je zdravá a roste jako z vody!

Blahopřejeme k malému uzlíčku štěstí, který se narodil z Vaší lásky. Hodně štěstí Vám i Vaší holčičce přejí…

Blahopřejeme k narození dcery. Mladé mamince přejeme pevné zdraví, tatínkovi mnoho štěstí ve výchově dítěte, ať Vám roste k Vaší radosti.

Děťátko se přes polibky dostalo až do kolíbky. Krásné oči, krásné vlásky, narozené z velké lásky. Ať ta láska je vždy stálá, plná štěstí a neskonalá. Všechno nejlepší Vaší dcerušce, moc zdravíčka a štěstíčka, přejí…

Dnes do světa posíláme tato šťastná slova: krásnou, zdravou dcerku máme, přišla radost nová.

Dovolujeme si Vám oznámit, že se nám narodila holčička. Pořád spí, jí a občas zlobí. Nevěříte? Přijďte se podívat!

Dozvěděli jsme se zrána, že k Vám přiletěla vrána a nechala v uzlíčku, krásnou malou holčičku.  Ať Vám roste jako z vody a je z ní holka do nepohody, ať je veselá a zdravá, a ať Vám jenom radost dává! Blahopřejeme!

Gratuluji maminko, že máš zdravé miminko. Gratuluji tatínku, že máš krásnou holčinku. Ať jí zdraví provází, vyhne se všem nesnázím.  Ať má lásky dosti, navrch spoustu upřímnosti.  Spoustu štěstí přeji…

Je to bezva zprávička, narodila se Vám holčička. Přejeme jí štestí, zdraví, ať ji život hodně bavi. Pozvedáme sklenku vínka, ať je hodný tatínek i maminka.

Je to super zpráva, že přiletěla vrána… Je to krásná holčička, přejeme jí od srdíčka, aby se jen dobře měla, nemocema netrpěla, ať se k světu děvče má, života si užívá. Už se moc, moc těšíme, až tě (jméno holčičky) uvidíme.

Kdysi mi vyprávěla maminka, že čáp létá po světě a rozdává miminka. Někdy kluk, jindy zas holčička a Vám prý do domu přibyla maličká. Máte to největší štěstí na světě, není nic hezčího, než úsměv dítěte.

Malá holčička potřebuje spoustu maličkostí: Nejlepší věc hned po mámě. Věrná a sametová společnost. Velká pomocnice při koupání. Prima věc, která tiší každý pláč. Hudební nástroj, aby mohla předvést svůj talent. A pro malou parádnici hezké botičky na dvě malé nožičky. Ale nejdůležitější ze všeho je pro ni Vaše láska! Přejeme mnoho nádherných chvilek s Vaší dcerou.

Nenašli jste to správné přání? Náš seriál bude ještě pokračovat. Přijďte se tedy inspirovat.

Leave a Reply